V pondělí 24. června od 10h přijďte do orlickoústeckého RC Srdíčko na praktický workshop s názvem "Prázdninová lékárnička".   
POZVÁNKA

Den otců připadá na 3. červnovou neděli. Jeho tradice započala ve Spojených státech na poč. 20. století, kdy mladá dívka Sonora S. Doddová chtěla ocenit úsilí, s nímž se o ni a další čtyři sourozence staral její ovdovělý otec.

Den otců je skvělou příležitostí, jak vyjádřit lásku a vděčnost našim tatínkům.

I my za Comenianu chceme vyjádřit, že tátové jsou moc potřební a důležití pro děti i pro dospělé a přejeme všem tatínkům,
- aby byli střechou, která chrání domov před vichry a přívaly zvenčí
- aby si užili s dětmi spoustu legrace, radosti a důvěry
- aby poskytovali dětem bezpečí a zároveň je vedli k odvaze
- aby všechnu lásku a péči, kterou věnují sým dětem, dostali mnohonásobně zpět ve spokojené rodině, která překoná i všechny strasti, které život přináší

Orlickoústecké RC Srdíčko fandí aktivnímu otcovství! 21. - 23. června proto připravilo Stanování tatínků s dětmi. Čekají je tátové, děti, stany, oheň, buřty, řeka, výlety a hlavně společně strávený čas!

POZVÁNKA

Pokladová stezka pro tatínky s dětmi na vás čeká v Nové Pace v neděli 16. června. 
POZVÁNKA

Tradiční Tátafest připravili v neděli 16. června v RC Srdíčko v Ústí nad Orlicí.  
POZVÁNKA

Jednota bratrská Hrádek nad Nisou a Klub pro rodiny Mašinka oslaví Den Otců výletem tatínků s dětmi za dobrodružstvím - v neděli 16. června.
POZVÁNKA

Jednota bratrská Mladá Boleslav a RC Dům pořádá v sobotu 15. června Výlet tatínků s dětmi. 
POZVÁNKA

Nová Zahrada Ivančice zve všechny na besedu s názvem "Co je pro dítě nejdůležitější". Beseda se bude věnovat prvním šesti letům života dětí, začíná ve středu 12. 6. od 16:30h, poté bude grilovačka MiNiKlubu pro celou rodinu.
POZVÁNKA

Seminář o výživě těch nejmenších připravilo RC Martínek z Ostravy Poruby na čtvrtek 30. 5. od 9:30.
POZVÁNKA