Přejeme všem rodičům a dětem pohodové prázdniny!

Ať už jste rodina akční a cestujete do různých koutů světa, zdoláváte vrcholy a výzvy, nebo trávíte prázdniny u babičky v Čechách, nebo jste prostě doma, moc si užijte společný čas, bez školních  povinností a úkolů, povídejte si a doplňte si rodinné "nádrže" prima společnými chvílemi, na které budete vzpomínat. Společný čas je jedním z pilířů, které drží rodinu pohromadě, tak vám přejeme společnou legraci, hloubku a posilu do všech rodinných vazeb. Hodně odpočinku přejeme i všem pedagogům. Díky za celoroční nasazení, doplňte síly a mějte klidné léto.

Mnohá naše centra jsou přes léta otevřena pro veřejnost, nebo jsme na táborech a společných dovolených, taborácích a výletech. Takže se možná i uvidíme!

Den otců připadá na 3. červnovou neděli. Jeho tradice započala ve Spojených státech na poč. 20. století, kdy mladá dívka Sonora S. Doddová chtěla ocenit úsilí, s nímž se o ni a další čtyři sourozence staral její ovdovělý otec.

Den otců je skvělou příležitostí, jak vyjádřit lásku a vděčnost našim tatínkům.

I my za Comenianu chceme vyjádřit, že tátové jsou moc potřební a důležití pro děti i pro dospělé a přejeme všem tatínkům,
- aby byli střechou, která chrání domov před vichry a přívaly zvenčí
- aby si užili s dětmi spoustu legrace, radosti a důvěry
- aby poskytovali dětem bezpečí a zároveň je vedli k odvaze
- aby všechnu lásku a péči, kterou věnují sým dětem, dostali mnohonásobně zpět ve spokojené rodině, která překoná i všechny strasti, které život přináší

Orlickoústecké RC Srdíčko fandí aktivnímu otcovství! 21. - 23. června proto připravilo Stanování tatínků s dětmi. Čekají je tátové, děti, stany, oheň, buřty, řeka, výlety a hlavně společně strávený čas!

POZVÁNKA

Pokladová stezka pro tatínky s dětmi na vás čeká v Nové Pace v neděli 16. června. 
POZVÁNKA

Tradiční Tátafest připravili v neděli 16. června v RC Srdíčko v Ústí nad Orlicí.  
POZVÁNKA

Jednota bratrská Hrádek nad Nisou a Klub pro rodiny Mašinka oslaví Den Otců výletem tatínků s dětmi za dobrodružstvím - v neděli 16. června.
POZVÁNKA

Jednota bratrská Mladá Boleslav a RC Dům pořádá v sobotu 15. června Výlet tatínků s dětmi. 
POZVÁNKA

Od roku 1923 slavíme stejně jako v mnoha zemích každou druhou květnovou neděli Den matek. Vzdáváme tím poctu a vděčnost maminkám a mateřství. Milé maminky, díky za vaši lásku, péči, trpělivost, vydanost, něhu i výchovu.

Kreativní odpoledne připravilo pro pro rodiče s dětmi ve čtvrtek 18. 4. od 16h v Rodinném centru Deštník v Turnově.

POZVÁNKA