RC Srdíčko z Ústí nad Orlicí zve v sobotu 14. října od 10h na podzimní drakiádu.
POZVÁNKA

KC Bétel z Chrastavy zve všechny malé i velké na svou drakiádu. Přijďte v soboru 14. 10. ve 14.30 h na Ovčí horu.
POZVÁNKA

Na první říjnovou sobotu připravili vratislavičtí Tátaboys Drakiádu a vlaštovkiádu - přijďte 7. října v 15 h na kopec nad hasičárnou.
POZVÁNKA

První ze série tradičních drakiád pořádá RC Céčko a MŠ Brána ve čtvrtek 5. října od 15:30 na louce u Heřmanického hřiště. Jste srdečně zváni.
POZVÁNKA

Komunitní centrum Konopná pořádá na zahradě tanečky pro děti každé pondělí od 17 hod.
POZVÁNKA

RC Mozaika z Vratislavic zve v červenci na středeční Vyladěné večery. Hudební podvečery pro všechny generace startují ve středu 5. 7. od 19h.

POZVÁNKA

Comeniana přeje všem dětem, rodičům, učitelům i ostatním krásné prázdniny plné letní pohody a hlavně spoustu času na všechno, co se ve školním roce stihnout nedá.

FACEBOOK

V Komunitním centru Konopná je maminkám k dispozici MAMI poradna.

Kontakt: 604 267 344 nebo mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

FACEBOOK

WEB MAMI Poradna

V týdnu od 13. do 19. února 2023 probíhá Národní týden manželství. Motto letošního ročníku je "Manželské kontrasty". "Dokonalé manželství je hlavně o dvou nedokonalých lidech, kteří to jeden s druhým nevzdali." Asociace Comeniana se k tomuto týdnu připojuje. V řadě našich center budou probíhat akce na podporu manželských vztahů.

POZVÁNKA