Přečtěte si

Dokument o "homosexuálním manželství." Poslední požadavek?

Dokumentární film zabývající se souvislostmi homosexuálního manželství. Je pravdou argument zastánců, že "většině to neublíží, menšině to pomůže"? Podívejte se na pohled odborníků.

ODKAZ ZDE

Předškoláci mají problémy s komunikací i motorikou

Předškoláci dnes dostávají odklad častěji než dříve kvůli špatné výslovnosti nebo i motorice. Jak dítě nejlépe a jednoduše připravit na školu? Povídat si s ním, chodit ven a kreslit.

ODKAZ ZDE

Děti jsou ohromným darem! Dejme jim svůj čas teď hned - druhou šanci nemáme.

O tom, jak vzácný je společný čas, mluví píseň Modlitba od Davida Solaře a Ester Brožové. Zpívá Dasha:

dasha modlitba ct

 

Děti jsou ohromným darem! Dejme jim svůj čas teď hned - druhou šanci nemáme.

O tom, jak vzácný je společný čas, mluví píseň Modlitba od Davida Solaře a Ester Brožové. Zpívá Dasha:

 dasha modlitba ct

Jak důležitou roli má otec v životě své dcery?

Co znamenají otcové pro své dcery?

Daleko víc, než si myslíme. O jedinečné roli otců vypráví Mária Tóthová Šimčáková, psycholožka a garantka "Projektu sebedůvěry Dove".

ODKAZ ZDE

Jak na nezvané hosty

Okrádání seniorů patří stále k poměrně častým jevům. S títo odporným jednáním se setkává mnoho lidí a je potřeba o něm opakovaně mluvit. V pořadu Českého rozhlasu dává Antonín Křoustek, odborník z Bílého kruhu bezpečí, pár dobrých rad, tipů a návodů, jak se zbavit podvodníků u dveří.

ODKAZ ZDE  

Lehce patetická pocta otci

Co znamenají otcové pro své syny?

Ve svém článku "Lehce patetická pocta mému otci" vypráví Jiří Němčík jednoduchým způsobem o důležitosti otcovství, odvahy a spravedlnosti - hodnot, které jsou ve společnosti tak důležité.

ODKAZ ZDE

Jak má samotná máma vychovat ze syna správného muže?

Co když je matka na výchovu sama? A hlavně, co když je sama na výchovu syna? Na palčivou otázku: "Vyroste ze syna správný muž, i když ho nevychovává jeho otec?" jí v internetové poradně dává několik dobrých rad terapeutka z Akademie rodičovství.

ODKAZ ZDE

Já a rodič: dynamika vztahu

Psychoterapeut Martin Mynář ve svém článku velmi trefně popisuje fáze vztahu mezi dětmi a rodiči. Především dětem (jakéhokoli věku) odhaluje, co je podstatou i smyslem těchto fází a vypichuje to nejdůležitější, co člověka provede až k dobrému konci - jednoduše řečeno je to pokora.

ODKAZ ZDE

Kdo je tady na zabití?

Dospívání je náročné pro rodiče i puberťáky. Ale má to své důvody. Cestu do hlubin adolescentní duše podstoupíme s psycholožkou Markétou Porkertovou.

ODKAZ ZDE

Život začíná v 70!

Na webu Aktualne.cz čeká hromada povzbuzení pro všechny, kteří věří (nebo naopak nevěří), že život důchodem nekončí

POJĎTE SE PODÍVAT

Vymazlete své děti - budou mít v životě dobré vztahy

Michaela Svobodová na stránkách magazínu Ona Dnes píše o nejzásadnejší potřebě člověka - vytvářet citové vazby. Kdy a jak dochází k jejímu narušení, jak vážné to nese důsledky a jak tomuto nebezpečnému stavu předcházet, o tom všem se dočtete v tomto článku.

ODKAZ ZDE